Jmenuji se Michaela Štefániková a v MŠ při NAUTIS působím jako učitelka. Dětství jsem prožila na Vysočině ve městě Třebíč a do Prahy jsem se přestěhovala za studiem. Po dokončení studií jsem v Praze již zůstala. Vystudovala jsem VOŠ sociálně právní, kde jsem v rámci praxe navštívila různá zařízení, přičemž práce s dětmi mi byla nejbližší. Velkým přínosem pro mě byla praxe se žáky s PAS v SŠ, ZŠ a MŠ Chotouňské v Praze. Následně jsem pokračovala ve studiu na Univerzitě Jana Amose Komenského, kde jsem vystudovala obor speciální pedagogika. Během studia jsem pracovala v občanském sdružení Máme otevřeno, kde jsem byla osobní asistentkou holčičky s PAS, a poté jsem nastoupila jako osobní asistentka v Chráněném bydlení společnosti DUHA.

 

Po škole jsme s manželem založili rodinu a máme dvě holčičky. Mezi mé záliby patří sport, zejména jízda na kole, běh a plavání. Je to pro mě úžasná forma relaxace. Ráda také chodím na dlouhé procházky do přírody a na kulturní akce.

 

Po mateřské dovolené jsem se chtěla vrátit k výchově a vzdělávání dětí, protože mě práce s dětmi moc baví a naplňuje. Ráda pro děti vymýšlím nové hry a aktivity, snažím se je vést k hudbě, sportu a celkově je připravit do života.

Back to top